Ettevõttest

Autoremont, autohooldus, varuosade müük Tallinnas, mootori remont, õlivahetus

Autoremont, autohooldus, autovaruosade müük Tallinnas

Carhelp OÜ on 2007 aasta detsembri kuus loodud autoremondi- ja auto hooldustöödega tegelev ettevõte Tallinnas. Meie kõige tähtsam eesmärk on pakkuda tänapäeva konkurentsis parimat kvaliteedi ja hinnasuhet autoremondi valdkonnas.

Lukksepatöödest teostame erinevaid sõidukite hooldustöid, remonditöid, mootorite remonttöid, rehvitöid, elektrisüsteemide diagnostikat nii AutoCom CDP+ kui ka Bocsh KTS 540 diagnostikastendidega, sildade reguleerimist Hunter sillastendiga. Samas pakume ka keevitustöid, sõidukite ostueelset kontrolli ja teeme sõidukite ettevalmistusi tehnoülevaatuseks. Pakume oma klientidele ainult kvaliteetseid varuosasi. Lisaks tavaremonttöödele teostame ka keretöid.

Carhelp OÜ´le on omistatud tiitel “Usaldusväärne ettevõte 2016”. Sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte” antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas.

AutoHelp on usaldusväärne ettevõte

Meile on lihtne ja mugav tulla. Asume Tallinnas, Õismäel, Ehitajate tee 109b (Nurmenuku Keskus).
Astu meie juurest läbi ja me leiame lahenduse Teie sõiduki probleemile!


Miks valida AutoHelp?

 

images

Alati valmis aitama
Kui on probleem, mis vajab kiiret lahendust, pöörduge julgelt meie poole. Teostame töid ka väljaspool tööaega.

poidlakusti

Kvaliteet mõistliku hinnaga
Meilt saad varuosad soodsalt ja kiirelt! Kõikidele töödele ja varuosadele kehtib garantii pool aastat.

autobod-icon-3

Lahendame kõik probleemid
Meile meeldib meie töö. Meile meeldivad väljakutsed ja leida lahendusi.

Vaata ka meie teenuseid: autoremont, avariiremont, mootoriremontautohooldus, autodiagnostikakeevitustöödkonditsioneeri hooldus, kliimasedamete hooldus ja remont, täitminelukksepatööd, autolukkseppplekitööd, keretöödrehvivahetus, rehvitöödväljalaskesüsteemi remontveermiku remontveesõidukite remont ja hooldusautovaruosade müük.