Auto plekitööd, keretööd

Plekitööd, keretööd Tallinnas, plekitööd tallinnas, autolukksepp

Plekitööd, keretööd

Meie autoteeninduse kogemustega töötajad teostavad professionaalsel tasemel plekitöid ja autokerede remonttöid. Oleme suutelised nii suured kui ka väikesed mõlgid ja kõverdused eemaldama ja taastama pleki algkujul. Meie autospetsialistid tunnevad remonditöödel kasutatavaid materjale (metalle, sulameid, plaste, mastiksit jt) ning neile esitatavaid kvaliteedi- ja ohutusnõudeid. Oleme suutelised teostama Teie sõidukile turvaliselt ja kvaliteetselt keevitus-, lõikustöid,  ning vajaduse korral korrosioonikaitset.

Oma töödele anname vähemalt poole aastase garantii. Plekitöid ja kereremonttöid teostame nii sõiduautodele kui ka kaubikutele.

Teostame Teie sõidukile järgnevaid töid:

  • avariiliste mõlkide ja kriimude eemaldamine
  • plekikahjustuste likvideeerimine
  • plekikõveruste eemaldamine, pleki sirgeks tõmbamine
  • roostekahjustuste parandamine
  • pleki pinnas olevate aukude parandamine

Hinnapakkumise jaoks palume saata meile remonttööde päring koos oma sõiduki andmetega. Päringuvormi leiate siit. Või tulge läbi meie esindusest  ja me hindame tööde mahu üle ning teeme Teile täpse pakkumise.

Vaata ka meie teisi teenuseid: autoremont, avariiremont, mootoriremont, autohooldus, autodiagnostika, keevitustööd, konditsioneeri hooldus, kliimasedamete hooldus ja remont, täitmine, lukksepatööd, autolukksepp, plekitööd, keretööd, rehvivahetus, rehvitööd, väljalaskesüsteemi remont, veermiku remont, veesõidukite remont ja hooldus, autovaruosade müük.