Rehvivahetus, rehvitööd

Rehvitööd, rehvivahetus, rehvide müük Tallinnas, rehvitööd Tallinnas, rehvide müük, rehviparandus

Rehvitööd, rehvivahetus  Tallinnas

Vahetame ja balansseerime kuni 18 tolli rehve . Teostame rehvide parandustöid. Soovi korral on meilt võimalik osta nii uusi kui ka kasutatud velgi ja rehve erinevatelt tootjatelt. Müüme nii suve- kui ka talverehve. Anname nõu, kuidas leida just Teie sõidukile sobivaimad rehvid.

Eestis on talverehvide kasutamine kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini. Naastrehvidega on lubatud sõita alates 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Talviste tee- ja ilmastikuolude korral on lubatud naastrehvidega sõita 1.oktoobrist kuni 30.aprillini. Lamellrehvidega on lubatud sõita kogu aasta jooksul.

Teostame Teie sõidukile järgnevaid töid:

  • rehviparandustööd, kummitööd
  • rehvivahetus
  • uute rehvide müük (suverehvid, talverehvid, lamellrehvid)
  • kasutatud rehvide müük (suverehvid, talverehvid, lamellrehvid)
  • rehvide tasakaalustamine

Rehvivahetuseks või rehviparandustöödeks palume saata meile päring. Päringuvormi leiate siit. Või tulge läbi meie esindusest Tallinnas  Rabaküla 4/1. Lisainfo saamiseks helistage telefonil: 5682 0756

Vaata ka meie teisi teenuseid: autoremont, avariiremont, mootoriremont, autohooldus, autodiagnostika, keevitustööd, konditsioneeri hooldus, kliimasedamete hooldus ja remont, täitmine, plekitööd, keretööd, rehvivahetus, rehvitööd, väljalaskesüsteemi remont, veermiku remont, veesõidukite remont ja hooldus, autovaruosade müük.